Dotace - elektromobilita

Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost  (OPPIK), Program podpory Nízkouhlíkové

více zde

Průmysl 4.0 a Dotace z OPPIK

Průmysl 4.0 je strategie pro inovační vývoj české ekonomiky.  Samotné Ministerstvo průmyslu

více zde

OPPIK - Další vlna výzev - Technologie, OZE, Patenty...

  V rámci dalšího kola výzev z Operačního programu Podnikání a inovace pro

více zde

 Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) nabízí možnosti získání podpory pro podnikatele, kteří realizují své strategické rozvojové plány v širokém spektru ekonomických odvětví.

V následujících měsících roku 2016 bude zveřejněno velké množství Výzev včetně v I. vlně nejoblíbenějších programů podpory:

Program Technologie Výzva IV.

  • Pořízení nových strojů, technologických zařízení a vybavení, podporována bude ekonomická činnost vymezená seznamem podporovaných ekonomických činností podle CZ-NACE, který bude přílohou výzvy.

Program Potenciál Výzva II.

  • Potenciál je určen pro inovativní podniky, které v regionech mimo Prahu realizují projekty výstavby „inovačních“ center v podobě pořízení, výstavby či rekonstrukce nemovitosti a vybavení centra technologiemi.

Program Nemovitosti Výzva II.

  • Modernizace výrobních provozů a rekonstrukce stávající zastaralé infrastruktury a rekonstrukce objektů typu brownfield a jejich přeměna na moderní podnikatelské objekty:

Program ICT a sdílené služby II. a III. Výzva

  • Tvorba nových IS/ICT řešení – tzn. tvorba moderních digitálních služeb, aplikací a firmware např. v oblasti komunikace, zábavy, obchodování, vzdělávání, zdravotnictví, přístupu k zaměstnání nebo i v oblasti kulturních a kreativních průmyslů včetně související implementace
  • Zřizování a provoz center sdílených služeb
  • Budování a modernizace datových center

Další informace naleznete v přiloženém Dotačním zpravodaji.

Budeme se těšit na Vaši zpětnou vazbu a konzultace Vašich podnikatelských plánů.  Dotačnímu managementu se naše společnost věnuje již od roku 2003.