Dotační Blesk : Inovace - Inovační projekt OPPIK

  Vážení, přinášíme Vám informace k programu podpory Inovace z Operačního

více zde

Last Call - únor 2016

29.2.2016 končí příjem registračních žádostí do OPPIK programů podpory: I. výzva

více zde

OPPIK - Elektromobilita a Druhotné suroviny

   V rámci 2. vlny výzev v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro

více zde

 

V rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) Vám chceme přiblížit aktuální situaci:

běží poslední měsíc (srpen 2015), kdy je možno se přihlásit do prvního kola výzev v osmi programech podpory (např. Úspory energie, Nemovitosti, ICT a sdílené služby…).Další výzvy v těchto programech podpory budou zveřejněny nejdříve příští rok.

v srpnu 2015 bude  zveřejněna nová výzva v programu podpory Rozvoj OPPI. Na tuto výzvu je plánována alokace 2 mld. Kč. Předpokladem vydání Rozhodnutí je ukončené výběrové řízení a podepsaná kupní smlouva. Možnost pro  pořízení strojní a technologického vybavení  ve vybraných regionec

do konce září 2015 je možné podat registrační žádost do programu podporyAplikace

do konce října 2015 je možnost podat plnou žádost do programu podpory Technologie pro začínající mikropodniky, dále do konce listopadu 2015 lze podávat plné žádosti do programu podpory Marketing pro individuální účast na zahraničních výstavách a veletrzích

Novinkou zveřejnění informací o dalších výzvách, které budou vyhlášeny během podzimu tohoto roku. Asi nejdůležitější novinkou je Výzva II. v programu podpory Technologie. Tato výzva bude navazovat na možnosti programu podpory Rozvoj z OPPI, a malé a střední podniky tak budou moci pořizovat technologické a strojní vybavení pro svůj rozvoj.

Už od září bude otevřena Výzva v programech podpory Obnovitelné zdroje energie a Úspory energie v soustavách zásobování teplem. Tedy další oblast energetiky, kde je vhodné začít plánovat a využít podpory z dostupných fondů EU pro Vaše projekty.

Očekávaný program podpory Vysokorychlostní internet získává svou finální podobu a v listopadu se očekává vydání podmínek pro čerpání.

Veškeré aktuality pro Vás sledujeme.

Více informací hledejte v aktuálním Dotačním zpravodaji (viz příloha).

Pro další informace nás kontaktujte.