Vánoční období 2017 a začátek roku 2018

Dotace pro Vánoční období 2017 a začátek roku 2018 Vážení podnikatelé, Ministerstvo

více zde

Úspory energie v podnicích

Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost  (OPPIK) - Program podpory Úspory

více zde

OPPIK dotace - Akumulace energie

 Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost  (OPPIK), Program podpory Nízkouhlíkové

více zde

 Dne 17. 5. 2012 uzavřeli majitelé společnosti Sázavan strojírny, s.r.o. zastoupení poradenskou společností Brain Logistics, s.r.o. smlouvu o prodeji 100 % obchodního podílu se společností Wikov MGI a.s.

Společnost Sázavan strojírny, s.r.o. byla založena v první polovině 90.let privatizací strojírenské firmy s tradicí od roku 1948. Společnost se zabývá především zakázkovou strojírenskou výrobou dílců, montážních celků i strojů.

Wikov MGI a.s. je součástí skupiny Wikov, která je aktivní v mechanickém strojírenství více než 125 let. Jedná se o významného výrobce ozubených kol a mechanických převodovek a dodavatele technologií pro větrné elektrárny.

 

 Dne 31. 5. 2011 uzavřela společnost TeLogic CZ s.r.o. zastoupená poradenskou společností Brain Logistics, s.r.o. smlouvu o prodeji 100 % obchodního podílu společnosti Converging Network Solutions s.r.o. společnosti Sprinx Systems,  a.s.

Converging Network Solutions je účelová společnost založená s cílem vybudovat centrum pro vývoj softwaru pro komunikační a informační technologie.

Sprinx Systems je přední technologická společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů.