Investiční příležitost

  Akviziční příležitosti spravované společností Brain Logistics - 2015  Prodej

více zde

Plán výzev 2017/2018 - OPPIK

Ministerstvo Průmyslu a Obchodu aktualizovalo harmonogram výzev OPPIK na přelomu let 2017/2018. Pro klienty z řad podnikatelů,

více zde

Informace o prodeji společnosti

 Dne 17. 5. 2012 uzavřeli majitelé společnosti Sázavan strojírny, s.r.o. zastoupení poradenskou

více zde

 Dne 17. 5. 2012 uzavřeli majitelé společnosti Sázavan strojírny, s.r.o. zastoupení poradenskou společností Brain Logistics, s.r.o. smlouvu o prodeji 100 % obchodního podílu se společností Wikov MGI a.s.

Společnost Sázavan strojírny, s.r.o. byla založena v první polovině 90.let privatizací strojírenské firmy s tradicí od roku 1948. Společnost se zabývá především zakázkovou strojírenskou výrobou dílců, montážních celků i strojů.

Wikov MGI a.s. je součástí skupiny Wikov, která je aktivní v mechanickém strojírenství více než 125 let. Jedná se o významného výrobce ozubených kol a mechanických převodovek a dodavatele technologií pro větrné elektrárny.

 

 Dne 31. 5. 2011 uzavřela společnost TeLogic CZ s.r.o. zastoupená poradenskou společností Brain Logistics, s.r.o. smlouvu o prodeji 100 % obchodního podílu společnosti Converging Network Solutions s.r.o. společnosti Sprinx Systems,  a.s.

Converging Network Solutions je účelová společnost založená s cílem vybudovat centrum pro vývoj softwaru pro komunikační a informační technologie.

Sprinx Systems je přední technologická společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů.